fbpx

Etsy Türkiye

Etsy Lansman

Ürünlerinizi Öne Çıkarın ve Satışlarınızı Artırın: Lansman Hizmeti

Etsy gibi rekabetçi bir platformda başarılı olmanın sırrı, ürünlerinizin görünürlüğünü artırmaktır. Etsy, en çok satılan ürünleri her zaman ön plana çıkarır. İşte bu noktada, sizin için doğru olan Lansman Hizmeti devreye giriyor.

Etsy mağazanızın potansiyelini en üst seviyeye çıkarmak ve rakipleriniz arasından sıyrılmak için doğru yerdesiniz. Lansman Hizmeti ile organik ve gerçek kişilere ulaşarak ürünlerinizi ön plana çıkarıyoruz.

Lansman ekibimiz, mağazanıza giriş yaparak ürünlerinizi gerçek alımlarla destekliyor. Sipariş oluşturarak, favorilere ekleyerek ve yorumlar bırakarak algoritmanın dikkatini çekiyoruz. Bu sayede mağazanızın daha fazla görünürlüğe kavuşmasını sağlıyoruz.

Unutmayın; eğer mağazanızda hiç satış olmamış ise başarıya ulaşmanız çok zordur. Çünkü insanlar daha önce hiç alışveriş yapılmamış ve puanı olmayan mağazalardan alışveriş yapmazlar!

Ürünleriniz “Bestseller” Olsun!

Lansman Hizmeti, ürünlerinizi daha görünür hale getirir ve Etsy algoritması tarafından daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olur. Bu sayede, satışlarınızı artırır ve mağazanızı daha başarılı hale getirir.

Örnek olarak; “Kids Room Rug” anahtar kelimesi ile ürününüz ön sayfada ve bestseller olarak görülebilir!

Herhangi Bir Ürün Gönderimi Yapmıyorsunuz!

Lansman Hizmeti, ürünlerinizi daha görünür hale getirir ve Etsy algoritması tarafından daha üst sıralarda yer almanıza yardımcı olurken, siz ise ürününüzü göndermeden ve herhangi bir kargolama yapmadan mağazanızı daha başarılı hale getirebiliyorsunuz.

Etsy Türkiye olarak, Lansman Hizmeti ile mağazanızın öne çıkmasına ve daha fazla satış yapmanıza yardımcı oluyoruz. Siz de bugün bize katılın ve başarıya giden yolda adım atın.

Call Now Button