fbpx

Etsy Türkiye

logos

Hakkımızda

2016 yılıyla birlikte e-ticaret ve e-ihracat sektöründe attığımız adımları bugün sektöre girmek isteyenlerle birlikte atıyoruz. Dijital pazarlama tecrübemiz ve sektördeki hayallerimizle dijital dünyada hayalleri olan herkesin yanındayız. HepsiBurada, Trendyol, GittiGidiyor gibi ulusal pazaryerleri; Etsy, Ebay, Amazon gibi uluslararası satış platformları gibi yeni pazaryerlerinde satışlarınızı artıracak projeler geliştiriyoruz.

Zytn Danışmanlık olarak hayalimiz birlikte başladığımız güzel yolculukları hiç bitmesini istemediğimiz eğlenceli bir yolculuğa dönüştürmek. Eğlenerek öğrenmek ve öğretmek; işimizi severek kazanmak ve kazandırmak ilkeleriyle çıktığımız bu yolculukta sizlerle olan başarı hikayelerimizi de portfolyomuza eklemek.

Zytn Danışmanlık Ajansı olarak çalışma sistemimizi anında iletişim, disiplin, sürekli etkileşim ilkeleri üzerine oturtmuş bulunuyoruz. Müşterilerimizle mail ile iletişim kurmakla birlikte acil durumlar için karar merkezi olarak Whatsapp grupları oluşturuyoruz. Onaylanması gereken içerikler ve paylaşımlarla ilgili süreci hızla olması açısından Whatsapp aracılığıyla yönetiyoruz.

Müşterilerimizin hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilmesi ve sürece yönelik doğru bilgilerle doğru adımları atmasını sağlayabilmek adına öncesinde ücretsiz danışmanlık hizmetleri ve ücretsiz analiz hizmeti sunuyoruz.

Sektörel yenilikleri ve dijital dünyadaki gelişmeleri takip ediyor sizi etkileyebilecek durumlarda sektör ziyaretleri gerçekleştirerek fikir alışverişinde bulunuyoruz.

 

İletişim

0850 241 19 80

destek@zytndanismanlik.com

Konak Mahallesi Barış 120 Sokak Ofis Artı Plaza Blok No 3 İç Kapı No:12 Nilüfer/Bursa

Call Now Button