fbpx

Etsy Türkiye

Etsy Tedarik Hizmeti: Hazır Satışın Yeni Adı

Sizlerin minimum sürede ve en hazır şekilde satıcı olmanızı sağlıyoruz. Kendi anlaşmalı olduğunuz üreticiler ile sizleri buluşturuyoruz! Ardından, ürünlerinizi en çarpıcı şekilde sergilemek için fotoğraf ve moda videoları çekiyoruz. Mağazanızı kuruyor ve ürünlerinizi listelemeye başlıyoruz.

Ancak burada durmuyoruz. Kargo planlarınızı ve anlaşmalarını biz gerçekleştiriyoruz. Mağazanızı satışa hazır hale getirip size teslim ediyoruz ve işte en önemlisi, mağazanız açıldıktan sonra size destek olmak için yanınızdayız.

Takı, Halı, T-Shirt, Deri Ürünler, Duvar Dekorları gibi birçok çeşitli kategorilerden istediğinizi seçebilir ve satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Mağazanıza gelen siparişleri aynı gün üretiyor, paketliyor ve kargo şirketine teslim ediyoruz. Siz mağaza yönetimini sağlıyorsunuz, biz ise sipariş sonrası üretim desteği sunuyoruz. Böylece stoksuz bir şekilde e-ihracat yapabiliyorsunuz!

Aynı zamanda sistemin kullanımı ile alakalı sizlere detaylı online eğitim de veriyoruz!

Kategorinizi Seçin

Birçok farklı kategoride anlaşmamız olan üreticilerden seçimini yapın!

Ürün Fotoğraf ve Listeleme

Ürün fotoğraflarınızı çekelim ve Etsy'de listeleyelim

Kargo ve Entegrasyonlar

Üreticiler ile sizi buluşturacak entegrasyonumuza katılın!

Siparişlerinizi Tek Panelden Yönetin!

Sadece gelen siparişlerinizi yönetin!

Etsy'de Takı Satın!

Stoksuz olarak, anlaşmalı olduğumuz üreticiler ile sizleri buluşturalım ve Etsy’de en çok satan kategori olan takı kategorisinde e-ihracat yapmaya başlayın!

Etsy'de En Çok Satan Kategori!

Kişiye özel takı kategorisi Etsy’de yıllardır en çok satan kategori olmuştur. Geçtiğimiz 2023 yılında da bu istatistik değişmedi ve en çok satan kategori yine “Kişiye Özel Takı” kategorisi oldu!

Ürün Çeşitliliği

14 inch’ten 24 inch’e kadar çeşitli ölçü varyasyonları, gümüş, altın, rose gold gibi çeşitli renk seçenekleri. İster gümüş, ister 14 ayar altın kaplama ürün çeşitliliği

Hızlı Kargo

Siparişleriniz geldikten sonra üreticilerimiz tarafından aynı gün üretilerek, anlaşma olduğumuz kargo ile kargolaması yapılır!

Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf & Grafik Ekibimiz ürünlerinizin fotoğraflarını profesyonel olarak çekiyor ve her bir fotoğraf sadece sizin mağazanıza özel oluyor!

Eşsiz tarzınızı ve özel anılarınızı yansıtan takılarla kendinizi ifade edin! Etsy’de en çok satan kategori olan takı kategorisinde, kişiye özel kolye, küpe, yüzük ve daha fazlasını bulabileceğiniz geniş bir seçim sunuyoruz.

Call Now Button